İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Eğitimcileri Anma Etkinlikleri kapsamında, İlçemizde program düzenlenerek, Şehit Öğretmen Ahmet BEKAR ve Şehit Öğretmen Nurettin ARSLAN’ın aileleri ve mezarları ziyaret edildi.
İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kaymakam Emre DÜNDAR’ı ziyaret ederek Şehit Eğitim Çalışanlarını Anma Etkinliklerine yapmış... olduğu katkılardan dolayı plaket takdim ettiler.
Buradan hareket eden heyet Çiçekli Mahallesinde Şehit Öğretmen Ahmet BEKAR’ın kabrini ziyaret ederek Kuranı Kerim okuyup dua ettiler.
Daha sonra Kaymakam Emre DÜNDAR, Belediye Başkanı Baki TEZCAN ve AK Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre DALKIRAN ile birlikte Şehit Öğretmen Ahmet BEKAR’ın ailesini ziyaret ettiler.
Ziyaretlerine devam eden heyet, Şehit Öğretmen Nurettin ARSLAN’ın Tufanpaşa Mahallesinde bulunan kardeşi Haydar ARSLAN’ın evini ziyaret ederek Şehit Nurettin ARSLAN’ın resmi bulunan bir tablo veren Başkan Tuncer ve beraberindekiler daha sonra Şehit Öğretmen Nurettin ARSLAN’ın Boynuyoğunlu Mahallesi mezarlığında bulunan kabrini ziyaret ederek Kuranı Kerim okuyup dua ettiler.
Minareli Asma Köprümüzü ve Bayrak Tepe Mesire Alanımızı ziyaret eden heyet ilçemizden ayrıldı.